fbpx

Проектен координатор

март 13 2024

Вече повече от 30 години фондация „За Нашите Деца“ подкрепя най-уязвимите деца в ранна възраст, стимулирайки развитието им още от тяхното раждане . От създаването си досега фондацията е подкрепила над 26 000 деца и родители, като дейността ни се осъществява чрез два Комплекса за ранно детско развитие в София и Пловдив.

През 2024 г. фондация „За Нашите Деца“ започва изграждането на изцяло нов Многофункционален комплекс за ранно детско развитие в гр. Банкя, в който ще се осъществяват разнообразни социални, здравни и образователни услуги за деца, родители и специалисти. За реализирането на този проект, фондация „За Нашите Деца“ търси

на срочен договор до откриването на сградата

Роли и отговорности:

  • Гарантира изпълнението на проекта за изграждане на Многофункционалния комплекс на фондацията, следвайки предварително изготвен график;
  • Управлява отношенията с ключови партньори на проекта – строителна фирма, архитектурно бюро, строителен надзор, доставчици на материали и др.;
  • Води комуникация с различни институции като РЗИ, Общинска администрация, МЗ, МТСП, МОН;
  • Провежда регулярни огледи и проверка на строителния обект за прогрес по изпълнението на проекта и съответствие с изискванията;
  • Осигурява и поддържа цялата необходима документация до приключване на проекта;
  • Подготвя регулярни доклади за напредъка по изпълнението на проекта и навременно сигнализира при риск от забавяне.

Компетенции и опит:

  • Доказан опит като координатор на строителни проекти или сходна роля;
  • Задълбочено разбиране на строителните процедури и регулации, включително принципите за управление на строителни проекти. Предимство е познанието на спецификите на обекти в обществена полза;
  • Умение за планиране и управление на процеси;
  • Отлични организационни умения и умения за управление на времето;
  • Отлични комуникационни умения и опит във водене на преговори;
  • Способност за четене и интерпретиране на технически документи и чертежи;

Ако ти си нашият съмишленик и искаш да реализираш заедно с нас една от най-смелите ни мечти, не се колебай и ни пиши!

Кандидатствай до 25 март като изпратиш своето CV на hr@detebg.org.

Очакваме те!

    Форма за кандидатстване