Счетоводител

май 13 2021

Фондация „За Нашите Деца” вече 28 години работи за това всяко дете в България да расте в сигурна и подкрепяща семейна среда. Ние сме организация с ясен фокус, търсим нови решения и алтернативи, които да заменят институционалната грижа за българските деца с грижа в семейна среда. Екипът ни се състои от много и различни специалисти, обединени от силна вяра и мотивация да дадем шанс на всяко дете да се радва на истинско детство в истински дом.

Вие можете да станете част от нашия екип на позиция:

Основни задължения:

  • Актуално, коректно и прозрачно осчетоводяване на дейността на организацията
  • Водене на каса в лева и валута; Kонтрол върху касовата отчетност;
  • Отчетност на разходи за доставчици и плащания към тях;
  • Подпомагане бюджетните разпоредители във фондацията при управление на разходите по различни дейности
  • Изготвяне на справки и отчети, свързани с получени средства от дарения и тяхното разходване за ДДД;
  • Изготвяне и подаване на месечни отчети за държавно делегираните дейности и проекти, които Фондацията изпълнява
  • Изготвяне на изискуеми според българското законодателство справки и декларации
  • Пасивно интернет банкиране

Изисквания и необходими компетенции:

  • Висше образование, специалност „Икономика“
  • Минимум 2 години професионален опит, като счетоводител
  • Опит в работа с бюджети
  • Опит в работа с проектно отчитане
  • Познава българското счетоводно, данъчно, трудово и осигурително законодателство
  • Умения за изработване на аналитични справки и отчети
  • Компютърна грамотност (MS Excel – ниво напреднал; MS Office програми; познаване на Бизнес Навигатор е предимство)
  • Познания по английски език (предимство)

Ние предлагаме:

  • Работа в организация с кауза;
  • Коректни трудово-правни взаимоотношения;
  • Дългосрочни и развиващи ангажименти;
  • Професионално развитие съобразено с Вашите интереси и силни страни;
  • Допълнителни дни платен годишен отпуск, над установения минимум по КТ.
  • Програма „Грижа за хората“.

Ако Вие искате да работите за динамично развиваща се организация с утвърдена програма за грижа за хората…
Ако искате да сте част от дейности в подкрепа на най-малките деца в риск и техните семейства…
Ако сте учещ се човек, за когото развитието е важно…

Кандидатствайте при нас, като изпратите Вашата автобиография, използвайки формата по-долу. Ще разгледаме всички постъпили кандидатури и ще се свържем с избраните кандидати, които ще поканим на интервю.

Ако не успеете да откриете отговори на всичките си въпроси, моля не се колебайте да се свържете с Елиана Видинова, Специалист „Човешки ресурси“ на тел. 0889 752 566.

*Личните Ви данни ще бъдат използвани само за нуждите на подбора, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

    Форма за кандидатстване